Android başlatılıyor nedir?

temmuz2004 (47) 6 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar tabletini her açtıgımfs android başlatılıyor 1/1 uygulama optimize ediliyor diyor

Ayarlardan baktığımda google play hizmetleri optimize edilmiyor diyor

Ne yapmalıyım?

Aldiigmdada böyleydi

Toplam 3 cevap

temmuz2004 (47) 6 yıl önce cevapladı

Arkadaşlar çözümü; 3.parti yüklediğiniz apk dosyalarından kullanmadıgınızı kaldırın.

Mesela luckypatcher böyle hile programlarımı kaldırınca düzeliyor

:)

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Cihazda kurulu bazı uygulamaların, tabletin Android sürümüyle tam olarak uyumlu olmamasından kaynaklı olabilir. Telefonuna yüklediğin 3. parti uygulamaları silerek işe başlayın.

temmuz2004 6 yıl önce

@farurhenho tesekkurler sildim oldu

omercik 6 yıl önce

Hangi uygulamaları sildin? Burada belirt, daha sonra yaşayan biri bu konuyu görürse fikir sahibi olur. @temmuz2004

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Aldığındada öyleyse yetkili teknik servisine sormalıydın ve sormalısın.

Eğer oradan bir çözüm bilgisi gelmezse tabletini önce hard resetlersin (fabrika ayarlarına geri alırsın), eğer yine çözüm olmazsa bu defa yetkili teknik servisten bizzat müdahale edilmesini ve çözüm sağlanmasını istersin.

temmuz2004 6 yıl önce

@temmuz yine oluşa soracağım abi.