Android başlatılıyor uyarısı nedir?

ozgurlol (268) 6 yıl önce sordu

Tableti her açtığımda "Android başlatılıyor" uyarısı çıkıyor.

Android başlatılıyor nedir?

Android başlatılıyor uyarısının çıkmaması için ne yapabilirim?

Toplam 4 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Yüklediğin son uygulamalardan biri buna sebep oluyor olabilir. En son yüklediğin uygulamaları kaldır.

ozgurlol 6 yıl önce

@farurhenho tamam deneyeceğim.

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

En son hangi programları yükledin ? çünkü başlarken 1/1 Optimize ediliyor diyorda, indirdiğin 1 uygulama buna engel oluyor olabilir...

ozgurlol (268) 6 yıl önce cevapladı

Her uygulamayi teker teker kaldirdim olmadi sanırım eposta uyglamadından dolayi :(

omercik 6 yıl önce

Gmail'i devre dışı bırakabiliyor olmalısın. Onu devre dışı bırak ve tekrar dene bakalım.

ozgurlol 6 yıl önce

Olmadi @farurhenho

omercik 6 yıl önce

Senin tablette başka bir problem var o zaman. Genel bi temizlik amacıyla bi sıfırlasan iyi olacak. Yüklediğin şeylere dikkat et. @fakiradam

ozgurlol 5 yıl önce

@farurhenho sıfırladım yine de aynı :\

omercik 5 yıl önce

Sıfırlamana rağmen düzelmediyse tabletinde başka bir sorun vardır o zaman. Müşteri hizmetlerini baban arasın bi konuşsun @fakiradam

ozgurlol 5 yıl önce

@farurhenho facebooktan mesaj yolladım Casper turkiyeye

ilkaybaki16 (572) 5 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Bu hata Android Lolipop sisteminin çalıştıramadığı uygulamalarda çıkardığı bir hatadır.

Bu hatanın çözümü için iki farklı yol izleyebilirsiniz. Bu yollardan ilki Android başlatılıyor 1/1 uygulama optimize ediliyor hatası aldığınız uygulamayı cihazınızdan kaldırarak daha sonra Google Play üzerinden onaylanmış uygulamayı indirebilirsiniz.

Eğer bu yol ile Android başlatılıyor 1/1 uygulama optimize ediliyor hatasını çözemezseniz telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürmeniz kesin çözüm olacaktır.

Telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürmeden önce ilk olarak fotoğraflarınızı, rehberinizi ve diğer içeriklerinizi yedeklemeyi unutmamalısınız.