Android bildirim penceresi nasıl değiştirilir?

ozgurlol (268) 6 yıl önce sordu

Casper S10 tabletimle alakalı bazı sorularım olacak:

Samsung cihazlarda üst panel çok güzel oluyor. Ben de öyle yapabilir miyim?

Birde Casper via s10 cihazım var ama güncelleme gelmedi Milletinki ANDROİD 7/0 NOUGAT BENIMKİ HALE ANDROİD 6/0

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

İlk sorunu anlamadım. Üst panel derken kastettiğin şey nedir tam olarak?

Güncelleme sorusunun net bir çözümü yok. Casper maalesef ürünlerine güncelleme desteğini diğer Android üreticileri gibi sık sık vermiyor. Yapacak bir şey yok.

ozgurlol 6 yıl önce

@farurhenho https://i.hizliresim.com/6JbgqP.png

omercik 6 yıl önce

Durum çubuğundan bahsediyorsun, anladım. Bu Casper'ın arayüzündeki durum çubuğu, Samsung'un kendine özel arayüzü var. Değiştirmenin bir yolu yok. @fakiradam

ozgurlol 6 yıl önce

@farurhenho uygulama faln yokmuy

omercik 6 yıl önce

Play Store'da "status bar, notification bar" gibi kelimeleri aratarak bulabilirsin. Ama Samsung gibi yapabileceğini zannetmiyorum. @fakiradam

ozgurlol 6 yıl önce

@farurhenho https://i.hizliresim.com/LbNknV.png

omercik 6 yıl önce

İşte beğendiğini kullanırsın. @fakiradam