Android bütün uygulamaların önbellegini tek bir uygulamayla temizleme?

safadam (-84) 7 yıl önce sordu

Herkese Merhaba,

Arkadaslar Baslıkta belirttigim gibi "Bütün Uygulamaların Önbellegini Tek Bir Uygulamayla Temizleme"

Programı varmı Tablet için yani :=)

safadam 7 yıl önce

ama Verilerini degil

Toplam 1 cevap

murat (12492) 7 yıl önce cevapladı

Android 6 yani marshmallow kullanıyorsan tüm uygulamala verilerini silmek için ek bir programa ihtiyacın yok.

Ayarlar > Depolama bölümüne git. Ön belleğe alınan veriler'e dokun. Ön belleğe alınan veriler silinsin mi diye uyarı çıkacak. Buna evet dersen Android uygulama ön belleği temizlenecektir.

Google Play üzerinde Clean Master uygulaması mevcut bir de buna bakabilirsin. Daha eski Android sürümleri için bunu deneyebilirsin.

safadam 7 yıl önce

Saolda benim tablet 4.1.1 sürümünde :) yinede teşekkürler teşekkürler..

murat 7 yıl önce

Clean Master'i deneyebilirsin @safadam