Android cep telefonunun wifi webcam olarak kullanma

murat (12492) 10 yıl önce sordu

Android yüklü akıllı telefonu wifi üzerinden webcam olarak bilgisayardan nasıl kullanırım?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 10 yıl önce cevapladı

DroidCam Wireless Webcam yazılımı

Android cep telefonunuzu Wifi veya USB üzerinden webcam olarak kullanabilmenizi sağlar.

Bilgisayarda kullanacağınız program içerisinde kamera için "DroidCam Webcam" mikrofon için "DroidCam Microphone" seçmelisiniz.

Öncelikle Windows için buradan Linux için buradan yazılım indirmeli ve kurmalısınız.

Yukarıdaki yazılım DroidCam Webcam sürücülerini içermektedir.

Windowx XP, Windows Vista, Windows 7 işletim sistemleri uyumludur. 64 bit işletim sisteminde ses ile ilgili sorun yaşayabilirsiniz.