Android de airpush nedir? Zararlı mıdır ? Nasıl kaldırılır?

gamoo52 (1) 7 yıl önce sordu

Airpushun telefon üzerindeki etkileri nelerdir?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Airpush bir reklam ağıdır. Çeşitli uygulamalar, oyunlar airpush reklam ağını kulllanıyor olabilir.

Google Play'de yeralan AirPush Detector uygulaması ile aşağıdaki bildirim uygulamalarını tespit edebilirsiniz:

-Airpush
- LeadBolt
- Appenda
- IAC
- Moolah Media
- SendDroid
- AppBucks
- Kuguo
- Applovin'

 AirPush Detector size hangi oyun ya da uygulamanın airpush reklamı çıkarttığını bildirir. Bu uygulamayı kaldırırsanız sorun çözülür.

gamoo52 7 yıl önce

Xperia z2 kullanıcısıyım ve Xperiaya ait albüm ve video airpushlu görünüyor kaldırmazsam sıkıntı olurmu

gamoo52 7 yıl önce

Xperia z2 kullanıcısıyım ve Xperiaya ait albüm ve video airpushlu görünüyor bu programları kaldırmazsam herhangi bir sorun olur mu?

hakan 7 yıl önce

@gamoo52 sorun olmaz ama karşına ara ara reklam penceresi gelir.

gamoo52 7 yıl önce

Teşekkürler cevabınız için..