Android'de Chrome indirme durdu devam etmiyor

ozgurlol (268) 5 yıl önce sordu

Jurassic world4 indiriyordum 7dk kala durdu devam etmiyor ne yapmaliyim google chrome

hakan 5 yıl önce

Android'e dikkat etmemişim. PC için yazdım

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Özellikle büyük boyutlu dosyaları indirirken mutlaka Download Manager yani indirme yöneticisi yazılımlardan faydalan. Bu yazılımlar indirme takıldığında kaldığın yerden devam etmene olanak sağlar.

Android için Advanced Download Manager adında bir indirme yöneticisi var. Böylelikle indirme kesildiğinde tekrar kaldığı yerden devam edebilirsin: Advanced Download Manager indir

Bağlantı sorunu yaşamış ve indirme sonlanmış olabilir. Hatta karşı sunucu, yani indirme yaptığın sunucu sorun yaşıyor olabilir. Önerim indirmeyi iptal et ve indirme yöneticisi ile tekrar indirmeyi dene.

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

İndirme esnasında chrome'dan çıkarsan böyle sorunlar yaşarsın. Tekrar indireceksin.