Android'de Facebook'tan HD Video indirmek?

nickimyokk (1) 6 yıl önce sordu

Android işletim sisteminde Facebook üzerinden nasıl 'HD' bir şekilde video indirebilirim? bunun bir uygulaması var mı? m.facebook kullanarak demiyorum, sadece Yüksek Çözünürlüklü(HD) indirmek istiyorum.

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Facebook'tan video nasıl indirilir? konusunda anlatılanlar senin işine yarayacaktır. Bu konudaki adımları uygulayarak Facebook'taki videoları HD kalitede indirebilirsin. Tabii unutma: Bir videoyu HD kalitede indirebilmen için, öncelikle o videonun HD kalitede yüklenmesi (upload edilmesi) gerekir. Eğer o video HD kalitede yüklenmemişse, sen onu HD kalitede indiremessin.