Android'de internet reklamları nasıl engellenir?

androidhacker (28) 6 yıl önce sordu

Mesela uzmanim.net'e giriyorum reklam geliyor sonra o reklama yanlışlıkla tıklıyorum sinirim bozuluyor :) Kısacası site içerisinde verilen reklamları nasıl engelleriz, böyle bir şey mümkün mü?

Telefonum: Casper VIA E2 (rootsuz)

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

YouTube gibi sitelerin gereksiz reklamları çok sıkboğaz edici katılıyorum ama gerçekten internet alemine çok faydası olan siteler bence reklamları fazlasıyla hak ediyor, tabi bu benim düşüncem :)

Android'de reklamları engellemek için Adblock Browser isimli tarayıcıyı kullanın. Chrome Android uygulamasında eklenti desteği olmadığı için bilgisayardaki gibi reklam engelleyici eklentileri kullanamıyoruz.

androidhacker 6 yıl önce

Teşekkür ederim cevapladığınız için :)