Android'de kendiliğinden oluşan klasörleri tamamen nasıl silebilirim?

jackrudolphgs (59) 4 yıl önce sordu

Sürekli olarak kendiliğinden oluşan klasöeleri temelli nasıl silebiliriz ?

Mesala music movies dosyaları sürekli oluşuyor. Bunları nasıl engelleyebiliriz ?

O klasörlere ihtiyacım yok.

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

O klasörlerin sana bir zararı yok.

Klasör diskte yer kaplamaz.  Bu klasörler Android işletim sistemi tarafından açılır. Windows olsa kayıt defteri ile filan oynarsın ama Android daha kapalı bir sistem. Bunları silemezsin / silsen bile yeniden oluşturulur.