android'de mac adresi değiştirme

efsaneemrahylz (247) 7 yıl önce sordu

merhaba arkadaşlar samsung j1 markalı androiad 4.4.4 sürümlü telefonun nasıl mac adresini değiştirebilirim şimdiden teşekkür ederim

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Android Mac adresinizi değiştirebilirsiniz ancak ilk olarak telefonunuza ROOT erişim yetkisi verilmesi gerekli.Telefonunuza ROOT yetkisi verdikten sonra belirli programlar kullanakarak MAC adresi değiştirilebilir.

MAC adresi değiştirebilen programlar;

Root atmak ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

efsaneemrahylz 7 yıl önce

teşekkürler @ismailsarp