Android'de outro nasıl yapabilirim?

ozgurlol (268) 5 yıl önce sordu

Videonun sonunda abone olmayı unutmayın,takip edin vb  şeyler oluyor outro yani androiddre nasil ypablrm

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Text Animation ve benzeri uygulamalarla yapabilirsin. Bir tane örnek uygulama bırakayım: https://play.google.com/store/apps/details?id=appiz.textonvideo.animated.animatedtext

toprak34 (2026) 5 yıl önce cevapladı

Bu (tıkla) siteden, intro, outro ve background yapabilirsin. Outro diye ayrı bir seçenek yok fakat intro kısmına girerek outrolara baka bilirsin.