Android'de Yerleşik Olarak Gelen Uygulamaları Nasıl Kaldırırım?

lion (595) 8 yıl önce sordu

Android'de yerleşik olarak gelen sistem uygulamalarını nasıl kaldırırım?

Toplam 1 cevap

lion (595) 8 yıl önce cevapladı

Ne yazık ki aldığınız Telefon/Tablet ile gelen varsayılan uygulamalar silinemiyor. Ama devre dışı bırakabilirsiniz Bu sayede kullanmadığınız yerleşik uygulamaları kapatarak Telefon/Tablet verim artışı sağlayabilirsiniz.

˙·٠٠•●Çözüm Önerim ●•٠٠·˙

Android'li cihazlarda Ayarlar > Cihazlar > Uygulamalar yolunu izleyin. Önce Zorla durdur düğmesine, ardından Devre dışı bırak düğmesine dokunun. Bu Sayede de devre dışı bırakarak, bir daha ortalıkta görünmemesini sağlayabilirsiniz.