Android'de YouTube videolarım için nasıl thumbnail yapabilirim?

ozgurlol (268) 5 yıl önce sordu

Youtube kanalım var 94 abone ROBLOX videoları çekiyorum,izleniyor(izlendiği kadar :D)

Ancak nasıl bir thumbnail yapacağımı bilmiyorum,thumbnail androidde nasıl yapılır?

Toplam 2 cevap

alattin (16999) 5 yıl önce cevapladı

Youtube thumbnail yapmak için bir web siteleri var. Kolayca bunları kullanarak yapabilirsin. Benim bulduğum ücretsiz olan bir tanesi: https://www.picmaker.io bunu deneyebilirsin.

@farurhenho  sen de bir incele. Hoşuma gitti.

Alternatif Youtube Thumbnail  yapma sitesi: https://spark.adobe.com/make/youtube-thumbnail-maker/ Burada ücretsiz olan sürümde üzerine logo basıyor.

omercik 5 yıl önce

Bilgisayara geçince bakacağım teşekkür ederim :)

ilkaybaki16 5 yıl önce

Teşekkürler,

ozgurlol 5 yıl önce

@alattin site androidde açılmıyorflash player istiyor

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Özel olarak thumbnail yapma programı diye bir şey yok Özgür. PicsArt gibi uygulamalarla yaratıcılığını kullanarak kendin yapabilirsin.

Tamamen senin zekana ve yaratıcılığına kalmış.