Android duvar kağıdı atabilir misiniz?

ozgurlol (268) 6 yıl önce sordu

Bu yapraklı duvar kağıdını nerede bulabilirim? Bilenler varsa atabilir misiniz?

toprak34 6 yıl önce

@fakiradam Aslında bunlar yaprak değil, tüy. Papağan tüyü. Google'da arat bakalım belki çıkar.

ozgurlol 6 yıl önce

@toprak34 peki ingilizcesini biliyormusun?

toprak34 6 yıl önce

@fakiradam bekle, wallpaper'i buldum, atacağım şimdi cevap olarak.

ozgurlol 6 yıl önce

@toprak34 okey

Toplam 3 cevap

krsn (233) 6 yıl önce cevapladı

Bu olması Lazım...

ozgurlol 6 yıl önce

Üstünde yazı olmayan ve hd şekilde atabilirmsniz @krsn

krsn 6 yıl önce

bulamadım malasef toksa onu atardım...

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Bunu bilmiyorum ama bundan çok daha güzel Android duvar kağıtlarını bulabilirsin. Google Duvar Kağıtları uygulamasını kullan. Bundan çok daha güzel duvar kağıtları orada var.

Duvar kağıtları: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.wallpaper&hl=tr

toprak34 (2026) 6 yıl önce cevapladı

Attığının yazısızı yok, bi farklısı var zaten birbirlerine çok benziyorlar. Bundada yazı var ama, çok farkedilmiyor dikkatli bakmak gerekiyor.

ozgurlol 6 yıl önce

@toprak34 :c

toprak34 6 yıl önce

@fakiradam yeni bir tane ekledim, tekrar bak.

toprak34 6 yıl önce

@fakiradam "parrot background feathers" yazarak bulabilirsin.