Android e-posta uygulaması nasıl devre dışı bırakılır?

ozgurlol (268) 6 yıl önce sordu

Bu uygulama ile gmail çakışıyor o yüzden bunu devre dısı bırakmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Toplam 3 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

O tabletin kendi uygulaması olduğu için devre dışı bırak seçeneği aktif değil.

ozgurlol 6 yıl önce

@farurhenho abı yrdm et ltfen nolur

omercik 6 yıl önce

Neyine yardım edeyim? kural bu yapacak bir şey yok. @fakiradam

ozgurlol 6 yıl önce

@farurhenho son soruma abi ltfn

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Önce bir DURMAYA ZORLA, birde öyle dene bakalım.

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

Sistem uygulamalarını doğrudan kaldıramazsın. E-posta da bir sistem uygulaması bu yüzden devre dışı bırak seçeneği pasif durumda.

Tableti root etmeden sistem uygulamasını kaldıramazsın.

ozgurlol 6 yıl önce

@hakan mesajınıza root nasil edilir eklermsnz lütfen.

omercik 6 yıl önce

Her Android cihaz için root işlemleri farklı. İnternette tabletinin marka ve modelini yazıp sonuna "root" ekini koyarak araştırmak gerek. @fakiradam