Android Emülatörü önerisi

toprak34 (2026) 5 yıl önce sordu

Merhaba,

Windows 10 için android emülatörü arıyorum. Remix OS Player siyah ekranda kalıyor, açılmıyor. Nox kasıyor. Bluestacks'i açarken bilgisayar çok kasıyor, mouse bile takıla takıla ilerliyor. MEmu'da bir şey indiremiyorum. Hangisini önerirsiniz?

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Benim'de kullandığım bir tane program var ben memnunum istersen sen'de kullana bilirsin

  1. BlueStacks kendim'de kullanıyorum dediğim gibi memnunum
  2. BigNox'i de Çinliler yapmış çinliler her konuda iyiler diye biliyorum ama senin kararın ikisinden birini indire bilirsin

toprak34 5 yıl önce

@darkcrak Nox dediğim zaten bignoxdu :)

darkcrak 5 yıl önce

:) farketmez @toprak34