Android Google + da sorun

ghostdead11 (62) 7 yıl önce sordu

Ben daha önce kardeşimin telefonundan googleye giriş yapmıştım fakat mesela Google +'da hesabım açık etkin hesaptan çık diyorum çıkıyor ama bir daha girdiğimde hesap açık kalıyor.

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Google hesap olarak telefona tanımlandı ise otomatik olarak giriş gerçekleştirilebilir.Google hesabının telefona giriş yapılması demek gmail,fotoğrağlar,drive gibi birçok google uygulamasına otomatik olarak girişi sağlamak demek.Bu açıdan telefon üzerinden google hesabını kaldırmanız gerekebilir.

Google hesabı kaldırıldıktan sonra telefon üzerinde Ayalar-->Uygulamalar-->Google+ yolunu izleyerek önbelleği sil işlemi de yapın.