Android hesabımı ios a taşıma

mehmetkaan (11) 7 yıl önce sordu

Merhaba arkdaşlar.Ben Clash of clans adlı bir oyun oynuyorum ve daha öncede Clash of clans hesabımı apple a aktarmıştım.Ancak başka bir google play hesapını apple kimliği yapmak istiyorum.Sizce böyle birşey mümkün mü?Mümkünse google play hesabımı apple da da kullanmak istiyorum.Cevabını kısa sürede vereceğinize inanıyorum.

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Apple, Google Play Store üzerinde Move to iOS isminde bir uygulama yayınladı.Bu uygulama Android platformundan iOS platformuna kendililerini taşımak istyen kullanıcılar için tasarlanmış.

Uygulama ile Android telefonunuzda yer alan;

  • Kişiler
  • Mesaj geçmişi
  • Fotoğraflar ve videolar
  • Web yer imleri
  • Mail hesapları
  • Takvim
  • Ücretsiz uygulamalar

gibi bilgiler geçmek istediğiniz iOS telefona taşınmış oluyor.

Move to iOS uygulamasına buradan ulaşabilirsiniz.