Android için çalışan ücretsiz VPN önerisi

alivecan (337) 4 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar, Android telefon için VPN yazılımı önerisine ihtiyacım var. Ücretsiz kullanabileceğim Android telefonda çalışacak VPN öneriniz var mı? Bir kaç tane denedim ama hızlarından memnun kalmadım.  Açıkcası Android telefon için ücretsiz hızlı VPN programı arıyorum.

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Android için VPN önerilerimi aşağıda bulabilirsin bunların bazıları ücretli bazıları ücretsiz

  • Supervpn
  • Touch vpn
  • Lightsail
  • Nordvpn
  • Melon vpn
  • Flashvpn
  • Vpnproxy master

Bunlardan bazıları ücretli bazıları ücretsiz. Ücretli olanlarda mesela 7 gün deneme sürümü oluyor. Bu şekilde kullanabilirsin.