Android için Zenmate var mı?

ceyda (312) 9 yıl önce sordu

PC'de Zenmate kullanarak Youtube ve Twitter'a sorunsuzca giriyorum. Fakat Samsung Galaxy telefonumda da kullanmak istiyorum. Android için Zenmate'i nereden indirebilirim?

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 9 yıl önce cevapladı

ZenMate'in şuan için Android sürümü yok.

ZenMate şuan için sadece PC'de ve Chrome ile çalışmaktadır.

Fakat ZenMate sitesinde ZenMate Android, ZenMate IOS ve ZenMate MAC sürümlerinin kısa bir süre içinde yayınlanacağı yazıyor.

 ZenMate AndroidZenMate IOS ve ZenMate MAC versiyonları için ne zamana çıkacağına dair bir tarih maalesef belirtilmemiş.