Android kamera sesi nasıl kapatılır?

misty (556) 6 yıl önce sordu

GM 5 telefonumda fotoğraf çekerken kamera sesi çıkmasını istemiyorum. Telefon sessizde olsa bile fotoğraf çekerken ses çıkıyor. Kamera sesini nasıl kapatabilirim?

temmuz 6 yıl önce

Neden?.. Gizli çekimmi? :)

misty 6 yıl önce

Eh biraz öyle, derste selfie özgürlüğü :D @temmuz

temmuz 6 yıl önce

Anlaşıldı! Seni gidi.. :)

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Android kamera sesi nasıl kapatma nasıl yapılır?

MuteMode-Default Camera silent uygulamasıyla telefon kamera sesi kapatabilirsiniz.

  1. Öncelikle Play Store'dan MuteMode-Default Camera silent uygulamasını indirin.
  2. İnen uygulamayı çalıştırın. Uygulama ekranındaki Auto MuteMode seçeneğine dokunun.
  3. Erişilebilirlik izni vermeniz için gerekli ayara yönlendirileceksiniz. Buradan Forced MuteMode uygulamasına tıklayıp izin verin.
  4. Daha sonra tekrar uygulamaya dönüp yine Auto MuteMode seçeneğine tıklayın.
  5. Sağ tarafta mavi bir arama simgesi çıkacak, buna tıklayın.
  6. Gelen uygulama listesinden Kamera uygulamasını seçin.

Artık Kamera uygulamasında fotoğraf çekerken ses çıkmayacak. Bu şekilde Android kamera sesi kapatma işlemi yapabilirsiniz.

nvidiagtx 6 yıl önce

Benim Telefonda illa program indirmek gerekmiyor :) :D @farurhenho

omercik 6 yıl önce

Bazı telefonların kameralarında deklanşör sesi kapatma özelliği var. Telefonunda bu özellik olmayanlar bu uygulamayı kullanabilir. @nvidiagtx @misty