Android kamera uygulaması

muhammetuyanik (1) 6 yıl önce sordu

renkleri iphone ye en yakın olan kamera uygulaması nedir ? (kaliteden bahsetmiyorum sadece renk)

omercik 6 yıl önce

Renk derken? Sorunuzu biraz daha açar mısınız?

Toplam 1 cevap

muhammetuyanik (1) 6 yıl önce cevapladı

mesela mavi birşey çekerken iphone kamerası rengi çok iyi alıyor ve fotoğraf kaliteli gözükmeye başlıyor renkten dolayı halbuki kalite tırt yani iphoneye yakın renkler veren kamera uygulaması arıyorum

omercik 6 yıl önce

Bu kullandığın telefonun kamerasından kaynaklanmaz mı? Yazılımsal bir şey değil ki kamera uygulamalarıyla halledebilesin. Eğer istersen Retrica, Youcam Makeup uygulamaları ile resme güzel efektler verirsin. @muhammetuyanik

muhammetuyanik 6 yıl önce

çok çok yazılımsal lens sadece görüntüyü alır yazılım işler renklendirir