Android Şifreyi Yazı Karakteri olarak Görebilmek

efe (65) 8 yıl önce sordu

Android telefonlar için girdiğimiz şifreyi yıldız olarak değil yazı karakteri olarak gösteren ücretsiz bir uygulama var mı?

Toplam 1 cevap

damlakoc (1391) 8 yıl önce cevapladı

Girdiğiniz şifreyi yıldız olarak değil yazı karakteri olarak gösteren programlar var. Fakat android için bildiğim bir uygulama mevcut değil.

Bilgisayarınız üzerinden şifreyi yıldız olarak değil yazı karakteri olarak gösteren programlardan birini Asterisk Key linkine tıklayarak indirebilirsiniz.