Android telefonda geçmişteki bildirime bakmak?

misty (556) 7 yıl önce sordu

Samsung Galaxy Trend Plus- Sürüm 4.2.2

1 saat önce gelen bir bildirimi okuyamadan yanlışlıkla sildim şimdi o bildirime nasıl bakabilirim? Bir kaç ay önce gelen bir bildirime de ulaşmam gerek.

Toplam 2 cevap

tahatugyan (1206) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba

Geçmişteki bildirime bakmak için tasarlanmış android programları var bu programlar yardımıyla geçmişte telefonuna gelen bildirimleri kontrol etme şansın var. Ancak program 1 ay öncesini göstermeyebilir.

Programın Adı: Notification History [4.3+] programı yükledikten sonra açtığınız zaman telefonunuza gelen bildirimler listelenecektir

Programın Linki : Tıkla

Umarım faydalı olmuştur…

misty 7 yıl önce

Linkteki uygulama benim telefonumun sürümüyle uyumlu değil maalesef.

tahatugyan 7 yıl önce

Anladım

misty (556) 7 yıl önce cevapladı

"past notifications", "notification history" uygulamalarını bugün indirdim. Bu uygulamalar bugunkü bildirimleri gelecek ay gösterebilir belki ama benim bugünden önceki bildirimlere bakmam gerek.