Android telefonda hard reset nasıl engellenir?

rzgr (17) 4 yıl önce sordu

Merhaba. Android telefon kullanıyorum, telefon şifreli. Komik gelecek ama kardeşim sıkıntı çıkarmak için durduk yere hard reset atıyor siliyor her şeyi. Bunu engellemenin bir yolu var mıdır?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Telefonunun markası / modeli nedir? Bazı telefonlarda bunu yapmak mümkün. Hard reset için parola konulabiliyor mesela.

Samsung telefonlarda Knox ayarları üzerinde Disable Factory Reset ile hard reset engellenebilir.