Android telefonda TWRP ile şifre kırılır mı?

veysi2023 (149) 5 yıl önce sordu

Öncelikle Merhaba . Daha önceden bildiğim bir bilgiden yola çıkarak size bir soru soracam. Ben rootlu E Tab 5 Kullanıyordum Ve Tabeltimde şifre varken tableti kapatı recovery modunda twrp yoluyla açarak şifreyle ilgili bir dosyayı silip  tableti sıfırlamadan şifreyi kaldırabiliyordum. Aynı işlem telefon için geçerli olabilir mi ? Telefona Root yüklemeden  ve sıfırlamadan şifresini bilmediğim bir telefonun şifresini kaldırabilir miyim ?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Aynı şey telefoda da geçerli. Eğer twrp yüklüyse onunla açıp şifrenin depolandığı o dosyayı silerek sıfırlamaya gerek kalmadan açabilirsin.

veysi2023 5 yıl önce

Fakat twrp yüklü değil ve telefonun şifresini bilmiyorum , nasıl bir yol izleyebilirim?

omercik 5 yıl önce

Bu durumda yapılacak bir şey yok telefonu sıfırlamak durumundasın @veysi2023

veysi2023 5 yıl önce

😕 Anladım , Teşekkürler