Android telefonun çektiği halde arama yapılamıyor

meraklikvby55 (1) 7 yıl önce sordu

Samsung cep telefonumun full çektiği halde ben başkasına ulaşamıyorum başkasıda bana ulaşamıyor sonra uçak moduna alıp tekrar uçak modundan çıkıyorum düzeliyor bunu yapmadan yazılımsal olarak düzeltme şansım varmı çünkü bana ulaşamadıklarını anlayamıyorum onun için uçuk moduna alıp çıkmam biraz geç oluyor.

Toplam 1 cevap

blackheaven (728) 7 yıl önce cevapladı

Öncelikle sorunun ne olduğunu anlamak lazım . Siz gecici çözüm bulmuşunuz.

Telefonunuza başka simkart takarak deneme yaptınızmı ordada aynı durum oluyormu ?

meraklikvby55 7 yıl önce

Başka sim kartı takarak deneme yapmadım