Android telefonun sesi nasıl yükseltilir?

misty (556) 2 yıl önce sordu

Bir kulaklık aldım müzik dinlerken sesi çok az çıkıyor, otobüste denedim motor sesinden hiç duyamıyorum. Kulaklığın da telefonun da ses ayarı en yüksek seviyede.

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 2 yıl önce cevapladı

Hem telefonda hem de kulaklıkta seni açıyorsan bu ses yükseltme işini yazılımla yapamazsın.

Otobüsde sesi hiç duyamıyorsan kulaklığın ses izolasyonu kötü demektir.  Ses yazılımla yükseltilebilseydi hiç büyük hoparlörlere ihtiyaç kalmazdı.

Bende Philips kulaklık var.  Şu kablosuz olanlardan. Android telefonda sesi belli bir yere kadar açmama izin veriyor. Sonra kulaklıktan sesi açıyorum, tekrar bunu yapınca Android cihazdan sesi açıyorum.  Android cihazlar genelde ses kulaklara zarar vermesin diye kulaklık takılıyken sesi azaltıyor. Buna dikkat et.

Son olarak, sesi yazılım ile yükseltmen mümkün değil.