Android Versiyonu Nasıl Öğrenebiliriz,

xswom (6) 7 yıl önce sordu

Şuanda Android telefonumun hangi işletim sistemi sürümünü kullandığını nasıl anlayabilirim ve nereden bakılır?

Toplam 1 cevap

xswom (6) 7 yıl önce cevapladı

versiyonunu öğrenmek için yapacaklarınız aşağıda resimli olarak basit ve kolay iki adımda anlatılmıştır.

1. Ayarlar / Telefon hakkında menüsüne giriş yapın.

2. Androidsürümü menüsü altında versiyon,sürüm bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Telefon hakkında menüsü ile telefonunuzla alakalı birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Model numarası , çekirdek ( Kernel) sürüm bilgilerini gibi cihazınız hakkında birçok önemli bilgiyi edinebilirsiniz.