Android web sayfalarını PDF olarak kaydedemiyorum, nasıl çözebilirim?

oguzhan34 (96) 3 yıl önce sordu

Chrome ve Samsung internet tarayıcılarından sayfa yazdırma seçeneğini kullanarak PDF olarak telefonuma indirmek istediğimde PDF iniyor ama ekranda hata uyarısı çıkıyor ve boyutu 0 byte, dolayısıyla açılmıyor.

Farklı sayfalardan da indirmeye çalıştım fakat aynı hata devam ediyor.

Telefon marka ve modeli: Samsung SM-J710FQ

Toplam 2 cevap

oguzhan34 (96) 3 yıl önce cevapladı

Dosya yöneticisinin izinler kısmından kayıt etme iznini pasif hale getirip tekrar izin vererek sorunu çözdüm.

oguzhan08 (45) 3 yıl önce cevapladı

ss alabilirsin

oguzhan34 3 yıl önce

Sorunumun çözümü değil @oguzhan08