Androidde virüs ve reklam sorunu

kullanici609141 (1) 8 yıl önce sordu

Merhaba,

HTC One M8 telefon ve samsung tablet kullanıyorum ikisiyle de internete bağlanıp bir şeyler bakmak istediğim zaman beni reklama veya başka sitelere yönlendiriyor. Facebook'tan veya twitterdan başka sitelere(eurosport, onedio gibi siteler) yönlenmek istediğim zaman özellikle bu sorunla karşılaşıyorum . önceden sadece evden wifi ile bağlandığım zaman bu sorun vardı şimdi mobil veri kullanımında da aynı sorunu veriyor. İnternette bir şeylere bakmam imkansız hale geldi.Yardımcı olursanız sevinirim.

Toplam 1 cevap

taha18 (9) 8 yıl önce cevapladı

Telefonunuza virüs girmiş olabilir virüs programı kullanın işe yaramazsa dosyalarınızı yedekleyip telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürebilirisniz, bu kesin çözüm olabilir.