Androidden İOS'a geçmek mümkün mü?

cristianoronaldo (171) 9 yıl önce sordu

Android tabletim var İOS'a geçmek istiyorum canım sıkıldı nasıl ios a çeviririm?

Toplam 2 cevap

dyildiz (183) 9 yıl önce cevapladı

Çevire bilirsin ama androidde çalıştığı gibi çalışmaz tablet , donanımlarda bile sıkınıt çıkabiliyor , wifi çalışmaması vs vs gibi.Android telefona windows bile kuruluyor .Ama bunu tamamen ara launcherlar ile yapabiliyorsun.

cristianoronaldo (171) 9 yıl önce cevapladı

Çevriliyorsa link atar mısın?Çok istiyorum kasıyorsa bile atar mısım

dyildiz 9 yıl önce

https://www.youtube.com/watch?v=YgopQoHCSVA işte link ama unutma bu sadece ara bir launcher istediğin gibi olmaya bilir ama tamamen iphone görüntüsüne kavuşacaksın.