Androide sıfırlama

iirreemm (1) 7 yıl önce sordu

Merhaba . Benim bir sorunum var. Ben telefonumu değiştirdim ve eski telefonumu başkasına vericem. İçindeki bilgileri özellikle mesajları tamamen yok etmek istiyorum. Telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm ama kullancak kişinin benim resim ve mesajlarıma hiçbir şekilde ulaşamaması için ne yapabilirim . Lütfen yardımcı olur müsünüz ? Durumum biraz acil. Şimdiden teşekkür ederim. Bu arada telefonum s4 mini.

Toplam 1 cevap

enesgenc (1) 7 yıl önce cevapladı

1 - Öncelikle telefonunuzdaki resim vb. dosyaları Sd Kart , USB veya Bilgisayar yoluyla yedekleyin.
2 - Telefonunuzu kapatın.
3 - Açarken açma tuşuna basılı tutun ve bu sırada Ses Arttır (+) tuşuna basılı tutun.
4 - Gelen ekranda Ses Arttır (+) tuşu ve Ses Azalt (-) tuşları ile Wipe Data Factory Reset 'i seçin.(Samsung'larda res  de yazabilir.)
5 - Cihaz sıfırlama başlatılmıştır.
6 - İşlem bittiğinde telefonunuz yeniden başlatılacaktır.