Aniden açılan reklam sayfası

kullanici877448 (3) 9 yıl önce sordu

Bilgisayarda dolanırken aniden durduk yere reklamlar çıkıyor ve kapatıyorum ardından yine aynı reklam çıkıyor ne yapmam lağzım

Toplam 3 cevap

serhatakgl (16) 9 yıl önce cevapladı

Virüs Programı yükleye bilirsiniz.Örneğin;Nod 32.

Eğer sorun Tarayıcıda ise Chorme ve Mozilla için AdBlock uygulumasını öneririm.

kullanici877448 (3) 9 yıl önce cevapladı

olmada peki ya yac another da olabilirmi reklam virüsleri için

cemkara (4215) 9 yıl önce cevapladı

Burada anlatılanları adım adım yaparsanız sorun çözülecektir: Pop up virüsü nasıl temizlenir?

Reklam yazılımlarından kurtulmada iki tane çok güçlü program var:

Adwcleaner ve Mawarebytes anti-malware.  Linkteki çözümde bunları bulabilirsiniz.