ANLATILMAYACAK KADAR BUYUK BIR PROBLEM

huseyinking (-50) 7 yıl önce sordu

arkadaşlar Ben Bilgisayarıma format atmıştım Açtıgımda doğru bir şekilde çalışıyordu ama format atmak gerekiyordu açtıgımda Şimdi kur a Bastım Bastıktan sonra bekledim bekledim şöyle bir yazı geldi sağ alt köşede bozuk disk ve ortada """ Windows Kur DüzgüN başlatılamadı Yeniden Başlatmayı deneyin " Böle Bir Yazı Geldi Çözümünü Lütfen Anlatırmısınız

ŞİMDİDEN ALLAH RAZI OLSUN

Toplam 2 cevap

edizgokaslan (28) 7 yıl önce cevapladı

kardeş sen hiç kendin kurcalama git pc ciye götürwindows bu şakaya gelmez

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

birkaç sebebi olabilir cd çizilmiş  olabilir veya veya yükletmek istediğiniz cd sisteminize uymuyor olabilir