Anti-Virus programı kullanmıyorum öneri yapar mısınız?

nuri92 (32) 8 yıl önce sordu

hangisini antivüris önerirsiniz sistemim düşük viruslerle baş edemiyorum sistemim düşük olduğu için xp lite kullanıyorum

Toplam 3 cevap

akif52 (34) 8 yıl önce cevapladı

Kesinlikle 360 Total Security yüklenmeli.

paristanbulima (228) 8 yıl önce cevapladı

Eset dışında bir program önermem. Hem bilgisayarı kasar hem de bir işe yaramaz. Eset de kasma yapabilir ama en iyisi odur. Smart Security işinizi görecektir.

nuri92 (32) 8 yıl önce cevapladı

eset smart securıty mı daha iyi yoksa 360 total securıtıy mı sistemim gereksızımleri düşük ü

damlakoc 8 yıl önce

eset smart security sizin için uygun bir seçim olacaktır.

nuri92 8 yıl önce

eset smart securıty hangi sürümü iyidir önerirsiz cracklı kullansam bir sakıncası varmı şu an 8 kullanıyorum cracklı

brsozl 8 yıl önce

Anti-virüs programını zararlı yazılımlardan korunmak için indirip zararlı yazılıımlarla lisanslı hale getirmek sence mantıklı mı?

nuri92 8 yıl önce

tabiki mantıksız ne yapalım süresi bittince lisans istiyor eset smart security O zaman öneririz nedir ??

brsozl 8 yıl önce

KIS 2016 kullanabilirsiniz.

nuri92 8 yıl önce

oda lisanslı galıba boyut yüksek değil mi

nuri92 8 yıl önce

kaspersky hangi srümü iyidir security mi yoksa anti virüs mü

brsozl 8 yıl önce

Internet Security sürümünü kullanabilirsiniz.

nuri92 8 yıl önce

kıs lınk verebiliriz indirme türkçe mı

nuri92 8 yıl önce

bilgisayarım kaspersk kalırır mı yüklerken framwork istedi

brsozl 8 yıl önce

Farklı sorularınız için yeni soru açabilirsiniz.