Antivirüs önerisi ?

bcaggul (117) 8 yıl önce sordu

-Sistemi yormayacak hafif bir program

-Gerçek koruma sağlayan

-Basit kullanışlı

Bir program arıyorum

Toplam 2 cevap

morthan (12) 8 yıl önce cevapladı

tam olarak antivirüs olmasada Advanced SystemCare Kullanırsan bilgisayarınız rahat ve ciddi performans artışları görürsünüz, yalnız şöyle bir eksisi var windows 8 için ufak bugları bulunmakta.

bcaggul 8 yıl önce

Teşekkürler

temmuz (12505) 8 yıl önce cevapladı

bcaggul 8 yıl önce

Ücretli olursa hangisi :) ?

temmuz 8 yıl önce

Bilemiyorum. Yaklaşık 20 seneden beri bilgisayar kullanıyorum ama hiç ücretli antivirüs programı kullanmadım. Yani sorduğun son şey için tecrübesiz sayılırım. :)) Ama yanlışta anlaşılmasın, crack'lı haliyle (full sürüm yapılarak) hemen tüm bilinen ve popüler olan antivirüs programlarınıda zamanında defalarca kullanmıştım. Son senelerde bunları tamamen bıraktım ve bu sebeple sana bunlardan tavsiyede bulunamıyorum.

bcaggul 8 yıl önce

Teşekkürler

temmuz 8 yıl önce

Mesajımı editledim. Orada McAfee var. Ücretlidir ama ttnet müşterisi isen bedava temin etme hakkında bulunuyor.

bcaggul 8 yıl önce

Hocam karar verin hangisi :D

bcaggul 8 yıl önce

Avast mı ? McAfee mi ? Birde avg ve nortonu önerir misiniz

temmuz 8 yıl önce

Kararı sen vereceksin, başkası değil :) Ben Avast Free tavsiye etmiştim. Ücretli sordun, McAfee olabilir dedim (Normalde ücretlidir ama ttnet'lilere ücretsiz, hediye). Ücretli olanlar free olanlara göre genellikle daha fonksiyonlu oluyorlar. McAfee'de Avast Free'ye göre öyle..

temmuz 8 yıl önce

Halen bir Windows 7'li sistemimde ttnet hediyesi McAfee kullanmaktayım (Yaklaşık 5 Seneden beri). Bir şikayetim yok ve hatta oldukçada memnunum.

bcaggul 8 yıl önce

Teşekkürler şu konumada bir göz atar mısınız ? http://uzmanim.net/soru/windows-10-rezerve-simgesi-kayboldu/56129