Apex Legends oynarken oyun çöküyor.

taha17 (91) 5 yıl önce sordu

Apex Legends oynarken birden oyun donuyor 2 saniye sonra oyun kendi kendine kapanıyor ve herhangi bir hata da vermiyor ne yapmalıyım?

Sistem Özelliklerim:
İşlemci: i5-6500
Ekran Kartı: RX470 4 GB
Anakart: MSI 7982
Ram: 8 GB

Toplam 1 cevap

darkcrak (5168) 5 yıl önce cevapladı

1.Çözüm Bilgisayarını güncelle

  • Başlangıç >Ayarlar  >Güncelleştirme ve güvenlik  > Windows Update ile bilgisayarını güncelle

2.Çözüm virüsleri sil

3.Çözüm yöntemi sil tekrar yükle

  • Denetim masasına gir ve program ekle veya kaldır a tıkla oyunu bul ve sil tekrar yükle

4.Çözüm

  • Ekran kartının en güncel sürümünü yükle kendi sitesindem

ilkaybaki 5 yıl önce

@darkcrak 3. ben aqnlamadım, oyun origin'de ücretsiz var, sen crack diyorsun. 3. yöntem geçersiz.

darkcrak 5 yıl önce

Olsun belki başkaları da bu yöntemden yararlanır başka oyunlar'da bilgi bilgidir @ilkaybaki

omercik 5 yıl önce

Oyunun crack olup olmadığını bile bilmeden böyle yorum yazman doğru değil @darkcrak Ezberden konuşmak bize yakışmaz.

ilkaybaki 5 yıl önce

@darkcrak bilgin iyi ama ben 3. çözümü anlamadım, crack diyorsun. Oyun Originde ücretsiz indirebiliyorsun crack yapmana gerek kalmıyor.