api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll EKSİK DİYEREK GOOGLE EARTH PRO AÇILMIYOR....

kullanici608468 (1) 3 yıl önce sordu

api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll EKSİK DİYEREK GOOGLE EARTH PRO AÇILMIYOR....

Toplam 2 cevap

genius (190) 3 yıl önce cevapladı

Görünen oki bilgisayarınızda Microsoft'un visual C++  paketleri yok. Google'da visual c yazarak Microsoft'un kendi sitesinden tüm versiyonları (2005, 2008, 2010, 2015, 2019) indirerek kurmanız gerekli.

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Runtime hatasını gidermek için visual C++ ları kurmanız gerekiyor, sanırım sizde kurulu değil;
Aşağıdan indirebilirsin;