Appcrash hatası nedir nasıl çözebilirim

olcay357 (1) 9 yıl önce sordu

oyun yüklediğimde bu hatayı veriyor yüklerken bir sıkıntı olmuyor ama yükledikten sonra oyunu açmıyor nedir bu hata nasıl çözebilirim

cemkara 9 yıl önce

Hangi oyunda veriyor bu hatayı?

olcay357 9 yıl önce

euro truck simulator 2 de ama bilgisayarım çökmeden önce yüklemiştim oyun açılmıştı bilgisayar çöktükten sonra format attrıdık ondan sonra yükledim bu hatayı verdi önceden bilgisayarım 64 bitti şimdi 32 bit

Toplam 1 cevap

cemkara (4215) 9 yıl önce cevapladı

Euro Truck Simulator 2 çalışmayı durdurdu hatası alıyorsanız şunları deneyebilirsiniz

C:\Users\[KullanıcıAdı]\Documents\Euro Truck Simulator 2 veya  C:\Kullanicilar\Belgeler\Euro Truck Simulator

klasöründeki config.cfg  dosyasını notepad ile açın.

uset r_setup_done "1"

satırını bulun ve burada "1" yazdığından emin olun.

Bunun dışında ekran kartı sürücüleriniz Nvidia ise buradan, AMD / ATI ise buradan  güncelleyin.

Ayrıca Windows güncellemelerini mutlaka yapın.

olcay357 9 yıl önce

olmadı abi hatayı yine verdi