Appcrash Hatası ve Çözümü!

esty (-48) 7 yıl önce sordu

Evet çok rastalanan hatalardan birisi olan  Appcrash hatasıdır. Çözüm olabilecek bir yöntemi Sizlerle Sunuyorum!

Toplam 1 cevap

esty (-48) 7 yıl önce cevapladı

Masaüstündeki “Bilgisayar” simgesine sağa tıklıyoruz
Soldaki seçeneklerden “Gelişmiş Sistem Ayarlarını” seçelim.
– Açılan Pencereden “Gelişmiş” Butonuna daha sonra da “Performans” Grubunda ki “Ayarlar” ı seçelim.
– Açılan pencerden “Veri Yürütme Engellemesi” Bölümünden “Ekle” Butonu ile Appcrash hatasını veren Oyunun ve ya programın Exe’sini seçerek buraya ekleyelim ve “Uygula” diyelim.
– Bu işlem bittikten sonra bilgisayarınızı Yeniden Başlatınız..