Apple iPhone 8 ekranı kırıldı ne yapmalıyım?

makarna (3) 5 yıl önce sordu

Telefonum var ama ekranı kırıldı güvenilir bir telefoncu varmı internet'te

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Cepfix diye bir site var ve uygun fiyata telefon tamiri yapıyorlar güvenilir bir site

Detayları https://uzmanim.net/soru/cepfix-com-guvenilir-bir-site-mi/93142#a93143  bu linkte

makarna 5 yıl önce

Sen olsan telefonunu gönderir misin cepfix'e ?

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Ben Apple'ın kendi teknik servisine başvurmanı tavsiye ederim. Bugüne kadar kırılan ekranı telefoncuda yaptıran çok kişi oldu çevremde, hepsi de eninde sonunda telefonu ya kapandı ya kafayı yedi.

Eğer telefonundan memnunsan mutlaka orijinal teknik servisinden destek almaya özen göster.

makarna 5 yıl önce

Hocam orjinal servis'de pahalı bea

omercik 5 yıl önce

Öyle ama çarşıdaki X telefoncusundan emin ol çok çok daha iyi. Yukarıda @darkcrak'ın verdiği cepfix adlı siteye de bakabilirsin. O da mantıklı duruyor

makarna 5 yıl önce

Peki bi ariyim o numarayı hocam

omercik 5 yıl önce

Ara bakalım gelişmeleri bizimle paylaşırsın yine

makarna 5 yıl önce

Hocam telefoncuya getirmiştim 1050 tl demişti bana cepfix 620 tl diyor bana

makarna 5 yıl önce

Uygun'muş

makarna 5 yıl önce

yolliyim'mi telefonu'mu hocam

makarna 5 yıl önce

şşşşşşşşşş hocammmmmmmm yolliyim'mi telefonumu ???????????????

darkcrak 5 yıl önce

Lütfen spam yapma @makarna telefonunu yollayabilirsin sana bağlı bu karar. Bana sorarsan yolla uygun fiyat sonuçta

omercik 5 yıl önce

Bütçene uyuyorsa yolla cepfix güvenilir bir site @makarna

makarna 5 yıl önce

Peki ne sorun çözüldü diyelim neye tıklayacam lowwwww

omercik 5 yıl önce

Sorunun daha tam olarak çözülmedi çözülünce gelir @darkcrak'ın cevabının sol tarafındaki tik işaretine tıklarsın

makarna 5 yıl önce

Güzelmiş site ama ben bu soruyu sormak için katıldım bir sorunum olursa size sorabilirmiyim?????

omercik 5 yıl önce

Her zaman sorabilirsin istediğin zaman

makarna 5 yıl önce

Ne naziksin seni sevdim