"APPLE KİMLİĞİNİZ DEVRE DIŞI BIRAKILDI "

ebrain (1) 6 yıl önce sordu

Iphone'umda satın aldığım bir uygulama, ücreti tahsil edemeyince hesabımı devre dışı bıraktı. Apple kimliğimi ,şifremi resetledim. Yeni bir ödeme yöntemi tanımladım. Ücreti tahsil etmiş. Ama hala hesap devre dışı ibaresi alıyorum.Apple'a yazmak istedim ama sadece arama yapılabiliniyormuş.Yazışabilirim ama konuşma imkanım yok. Nasıl bir yol izlemeliyim? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Toplam 3 cevap

efsaneemrahylz (247) 6 yıl önce cevapladı

@ebrain https://support.apple.com/tr-tr/HT204106 bu linke tıklayarak bulabilirsin

ebrain (1) 6 yıl önce cevapladı

efsaneemrahylz anlatamadım sanırım. Google'da ki tüm bu ana başlıkla ilgili konuları okudum.Apple'ın kendi sitesine girdim ve yazan tüm önerileri uyguladım. En son bana arayın ya da sizi istediğinizde arayalım seçeneğini bıraktılar.Velhasılı kelâm arayıp konuşmaktan başka çare var mı diye size sormak istedim.Zira konuşmak için yeterli ingilizcem yok.

"Yazışma seçeneği veya başka bir yolu var mıdır sizin bildiğiniz" diyerek yardım talep ettim.. :(

omercik 6 yıl önce

İngilizce konuşmayacaksın ki, Apple Türkiye yetkilileriyle konuşacaksın. Türkçe onlar @ebrain

ebrain 6 yıl önce

İrlanda'dan aradılar ve ingilizce konuşuyorlardı. Özür dileyerek telefonu kapatmak zorunda kaldım.

omercik 6 yıl önce

Apple Türkiye Teknik Destek Telefonu: 00800448829878 @ebrain

ebrain 6 yıl önce

Teşekkür ederim ..

alattin (17014) 6 yıl önce cevapladı

https://getsupport.apple.com/ form doldurduğunuzda gelen aramalar ingilizce oluyor maalesef. Bunun dışında da yazışma yolu ile çözüm şuan için mümkün değil.