Arçelik LED TV flash bellekten film nasıl açıp izlerim?

ozgurlol (268) 5 yıl önce sordu

Arçelik LED TV var , flash takıp film izlemeyi düşünüyorum ancak nasıl yapilir onu bilmıyorum led tv tv de flash bellekten film nasıl açarım!?

Toplam 2 cevap

alattin (16999) 5 yıl önce cevapladı

Filmi USB belleğe attıktan sonra televizyonun üzerindeki USB porta tak. Daha sonra kumanda üzerinden kaynak seçimi yap. Pek çok tv kumandası üzerinde HDMI, USB gibi farklı kaynakları seçmeni sağlayan bir tuş vardır. Menü üzerinden de Kaynak Ayarı > Kaynak seçiminden USB seçebilirsin.

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Sen flash diskine filmi at ve TV'nin USB girişine tak. Yüksek ihtimalle TV onu algılayıp karşına bir menü açar. Kumandadan istediğin filmin üzerine gelir ok tuşuna basar izlersin.