Arçelik led tv yabanci kanal eklemek ?

jackrudolphgs (59) 6 yıl önce sordu

Televizyona yabancı kanallar eklemek istiyorum mesala idman tv zdf gibi ama bir türlü ekleyemedim. Cihaz Arçelik Dahili uydu alıcılı Led tv.

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Sadece uydu alıcısı veya uydu alıcılı tv yetmez bunun için. Birde çanak antenin olmalı o bahsettiğin yabancı tv kanallarının taşıyıcısı olan uyduya dönük (ayarlı) olarak..

Eğer turksata dönük çanak anten ile birlikte birde yabancı kanallar için kullandığın ikinci çanak anten varsa binada, tv'nin el kitabına/kullanma kılavuzuna bakmalısın. Zira bunların ayarları uydu alıcıdan uydu alıcıya veya uydu alıcılı tv'den uydu alıcılı tv'ye değişirler. Hepsinde aynı olmaz.