Arkadaşım telefonuma bağlanmış ve mesajlarımı okuyor. Ne yapmam gerekiyor?

kullanici290030 (1) 3 yıl önce sordu

Arkadaşlar telefonuma bağlanılmış kardeşim sürekli kendi mesajlarımı bana okuyor bu durumdan nasıl kurtulurum diyor ki 5 km otedeki telefona baglanabiliyorum sizce bu durumdan nasıl kurtulabilirim

Toplam 3 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Aynı ağa bağlıysan bu tür şeyler yapılabilir. Telefonuna gizlice Remote Control tarzı programlar yükledi mi?

kullanici290030 (1) 3 yıl önce cevapladı

bilmiyorum ama whatsap ve diger msjlarimi okuyor

misty (556) 3 yıl önce cevapladı

WhatsApp'ta 3 noktadan WhatsApp Web'e tıklayıp  "Tüm cihazlardan çık" diyin.