Arkadaşlar telefonumun tüm tuşlarıbozuldu bilgisayara baglayarak nasil açabilirim

kullanici359235 (1) 1 yıl önce sordu

Arkadaşlar  telefonumun tüm  tuşlarıbozuldu  bilgisayara baglayarak nasil  açabilirim

Reederp13blue   ndorid telefon  kullanicisiyim  2 tane  tuşu vardi bozuldu ve telefon kapandi açilmiyor, mail adresimi kurtarmak istiyorum bilgisayara baglayarak telefonu açmak mümkünmü?

Toplam 1 cevap

astrayos (141) 1 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Maalesef senin yapabileceğin bir şey yok. Tamirciye götürmen gerekecek.