Aşağıdaki eklenti yanıt vermiyor shockwave flash chrome hatası

hakan (15424) 10 yıl önce sordu

Google Chrome kullanıyorum sitelerde gezinirken ansızın

Aşağıdaki eklenti yanıt vermiyor shockwave flash  hatası alıyorum.

Hata ingilizce olarak The following plug-in crashed : shockwave flash şeklinde. Google Chrome Aşağıdaki eklenti yanıt vermiyor shockwave flash hatasının çözümü nedir?

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 10 yıl önce cevapladı

Google Chrome Aşağıdaki eklenti yanıt vermiyor shockwave flash hatasının çözümü için şunları yapın:

  1. Google Chrome internet tarayıcısını açın.
  2. Adres satırına chrome://plugins yazın ve enter tuşuna basın.
  3. Burada iki tane Flash player göreceksiniz.
  4. Bunlardan PepperFlash'ı devre dışı bırakın.
  5. Chrome u kapatın ve yeniden açın.

Bu işlemden sonra Aşağıdaki eklenti yanıt vermiyor shockwave flash hatasının çözüm bulmuş olacaktır.

serife4177 (1) 9 yıl önce cevapladı

aynı sorun bende de var yanlız öyle bir eklenti yok yardımcı olursanız sevinirim.