ASP.Net MVC'de JSON'la hem String hem de File Upload Göndermek

nazimmertbilgi (3) 6 yıl önce sordu

Merhabalar web projemde JSON kullanarak verilerimi POST ediyorum. Verilerim string değişkenlerinden oluşuyor. Ben aynı sayfada hem string hem de bir resim dosyasını JSON aracılığıyla yüklemek istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler, iyi forumlar.

Toplam 1 cevap

nazimmertbilgi (3) 6 yıl önce cevapladı

Sorunu çözdüm arkadaşlar. Aynı sorunu yaşayan kişiler bu adrese göz atabilirler; https://forums.asp.net/t/2115028.aspx?Upload+File+using+Ajax